Skup odpadów plastikowych – o firmie

Firma Recykler działa na terenie Szczecina oraz województw zachodniopomorskiego oraz lubuskiego, ale również zajmuje się odbiorem surowców wtórnych i odpadów od firm z całego kraju.

Działania naszej firmy ukierunkowane są na ochronę środowiska. Zdajemy sobie sprawę, że od aktywności takich firm, jak nasza zleży skuteczna walka z zaśmiecaniem i degradacją ekologiczną. Dla tego też, przykładamy wszelkich starań, by działanie naszej firmy było skuteczne i zgodne ze wszystkimi norami i przepisami UE.

Jako zakład odpadów prowadzimy skup odpadów różnego typu, odbiór odpadów budowlanych, surowców wtórnych oraz odbiór odpadów niebezpiecznych. Naszym klientom zapewniamy transport odpadów specjalistycznymi pojazdami.

Zobowiązania odbioru surowców wtórnych i odbioru śmieci realizujemy sprawnie i terminowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz współpracy!

Ochrona środowiska

Dbałość o środowisko i jego skuteczna ochrona jest dla naszej firmy bardzo istotne. Koncentrujemy się na doradztwie ochrony środowiska, prowadzimy szkolenia oraz pomagamy w prowadzeniu dokumentacji i sprawozdań o odpadach. Cały czas śledzimy zmiany w ustawodawstwie krajowym i europejskim, by jak najszybciej reagować na nowe przepisy i zasady.

Odpady i tworzywa sztuczne

 

Interesują nas przede wszystkim odpady tworzyw sztucznych „twardych" w postaci:

pełna oferta

Transport

Specjalizujemy się w transporcie i zagospodarowaniu odpadów przemysłowych - niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne.

 

 

pełna oferta

Dokumentacja

Prowadzimy pełną obsługę firm pod względem dokumentacji związanej z ochroną środowiska, świadczymy usługi doradcze i szkoleniowe.

Szczególnie zajmujemy się:

pełna oferta