Firma Recykler swoją ofertę kieruje do osób prywatnych, przedsiębiorców oraz jednostek samorządowych wytwarzających odpady przemysłowe – niebezpieczne i inne niż niebezpieczne.
Każda firma ma obowiązek w sposób zgodny z przepisami pozbywać się odpadów niebezpiecznych dla środowiska. Prowadzimy odbiór różnych odpadów: przemysłowych, poprodukcyjnych, odpadów budowlanych, odpadów rolniczych, odpadów organicznych i nieorganicznych i wszystkich innych. Nie odbieramy odpadów komunalnych, medycznych oraz weterynaryjnych.
 
Cennik skupu tworzyw sztucznych ulega częstym aktualizacjom, zatem prosimy o kontakt mailowy, aby otrzymać aktualne ceny, jakie proponujemy za poszczególne tworzywa. W przypadku zagospodarowania odpadów przemysłowych, wyceny dokonujemy indywidualnie dla każdego klienta.
 
Firma Recykler to zakład odpadów, dbający zarówno o wysoką jakość obsługi klienta, jak również o środowisko naturalne. Oddając tworzywa sztuczne do recyklingu nie tylko zadbasz o środowisko, ale również zarobisz!

Odpady i tworzywa sztuczne

 

Interesują nas przede wszystkim odpady tworzyw sztucznych „twardych" w postaci:

pełna oferta

Transport

Specjalizujemy się w transporcie i zagospodarowaniu odpadów przemysłowych - niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne.

 

 

pełna oferta

Dokumentacja

Prowadzimy pełną obsługę firm pod względem dokumentacji związanej z ochroną środowiska, świadczymy usługi doradcze i szkoleniowe.

Szczególnie zajmujemy się:

pełna oferta